Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Żary – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Żary zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za którą firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Może być tak, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Żary jest niewystarczająco atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Żary uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może trwać nie więcej jak tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo przelewem od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć kwotę dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zakwalifikować czas oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Żary.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę domu Żary w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • mieć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo potrzeba pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; były posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy bez pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru bądź wody, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem przyznanym w wyniku spadku lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Żary wyliczona jest na bazie 10 konkurencyjnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Szukasz aplikacji do określania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest rzetelna gdyż przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena mieszkania może być zbyt wysoka i niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz adekwatną wycenę domu Żary, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkań Żary prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Żary, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez biegłego i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że taka wycena domów pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną kwotę. W naszym skupie dostajesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Żary – analiza ofert?

Inną metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety i internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić zbyt niską wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą cenę, która znowósz sprawi, że trudno będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Żary i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Żary stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jakiejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Żary musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś wyceny czy wszystkie dziesięć odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania ofert. Wypełniając formularz o wycenę domu Żary masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button