Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kudowa-Zdrój – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Kudowa-Zdrój określają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Kudowa-Zdrój jest za mało zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kudowa-Zdrój zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a należności otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi przy nawiązywania transakcji. Różnice te są wynikiem negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy zaliczyć czas oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na finalizację transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Kudowa-Zdrój.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, by otrzymać wycenę nieruchomości Kudowa-Zdrój w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży domu
 • poczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel albo lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone wskutek pożaru lub wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w wyniku odziedziczenia lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Kudowa-Zdrój kalkulowana jest w oparciu o 10 różnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Zamierzasz skorzystać z pomocy narzędzi do określania wartości domu? Musisz być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdym przypadku jest miarodajna z uwagi na to, iż aplikacje do wyceny domu nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena domu może być za duża i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na dedykowaną wycenę nieruchomości Kudowa-Zdrój, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domów Kudowa-Zdrój sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Kudowa-Zdrój, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę i część właścicieli decyduje się na to. Jednak taka wycena domu wiąże się z wysokim kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Kudowa-Zdrój – porównanie ofert?

Popularnym sposobem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która zaś poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupca. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Kudowa-Zdrój i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Kudowa-Zdrój jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Kudowa-Zdrój ma gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować dowolną wycenę czy każdą odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Kudowa-Zdrój masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button