Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kętrzyn – ekspresowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Kętrzyn wskazują faktyczną wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Może być tak, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Kętrzyn jest za mało intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kętrzyn zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką lub na konto od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi przy nabycia. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między stronami, które są bardzo częste a które to sprawiają, że właściciele akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić czas poszukiwania nabywcy, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to również znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Kętrzyn.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby dostać wycenę domu Kętrzyn w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać satysfakcję z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Wydłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź potrzeba odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (albo nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone wskutek działania ognia lub powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem przyznanym na drodze odziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na uniknięciu zbędnych wydatków – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Kętrzyn określana jest w oparciu o dziesięć różnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz programów do ustalania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie w każdym przypadku jest rzetelna bo narzędzia do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. W rezultacie wycena mieszkań może być za wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, by ją zaakceptować. W naszej firmie otrzymujesz adekwatną wycenę nieruchomości Kętrzyn, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Informacje do wycen domów

Wycenę mieszkań Kętrzyn sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który następnie przekażemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Kętrzyn, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i wiele oferujących decyduje się na to. Jednak taka wycena domów pociąga za sobą wysoki koszt, a nie daje żadnej gwarancji, iż znajdziesz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszej firmie masz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Kętrzyn – porównanie ogłoszeń?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety i serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą istotnie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która zaś sprawi, że zainteresowanie wśród klientów będzie znacznie ograniczone lub nawet zerowe. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Kętrzyn a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Kętrzyn stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena domu Kętrzyn musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy wszelkie oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych kosztów z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Kętrzyn masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button