Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Mieszkowice – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Mieszkowice wskazują faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące są skłonne kupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Mieszkowice jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Mieszkowice uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać tylko siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki lub przelewem od razu w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi przy nabycia. Różnice te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że właściciele akceptują ceny pomniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania należy wrzucić czas poszukiwania nabywcy, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Mieszkowice.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej korzystną i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, by dostać wycenę nieruchomości Mieszkowice na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • mieć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź chęć odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz bądź najemca nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem przyznanym w drodze odziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na braku zbędnych wydatków – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Mieszkowice kalkulowana jest w oparciu o dziesięć różnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie zawsze jest miarodajna bo przeliczniki do wyceny domu nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie dostajesz dedykowaną wycenę domu Mieszkowice, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domów Mieszkowice przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość i sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który później wyślemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Mieszkowice, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę i część osób decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domów pociąga za sobą niemały wydatek, a nie masz wcale pewności, że napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zaakceptować obliczoną kwotę. W naszym skupie otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Mieszkowice – analiza ogłoszeń?

Najłatwiejszym wyjściem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która zaś poskutkuje tym, że trudno będzie Ci zainteresować kupca. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Mieszkowice a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Mieszkowice zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Mieszkowice musi posiadać jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć jakąś wycenę czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z racji sporządzonych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Mieszkowice możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button