Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sulejów – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Sulejów wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Sulejów jest niewystarczająco atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Sulejów uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład problemy z najemcą, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może trwać tylko siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką albo na konto już w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi przy finalizowania transakcji. Różnice te biorą się z negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to powodują, że sprzedający akceptują kwoty niższe nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Sulejów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, aby otrzymać wycenę nieruchomości Sulejów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • odczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz albo lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte na skutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru albo powodzi, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem otrzymanym w wyniku odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Sulejów kalkulowana jest po analizie dziesiątki niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wyceny nieruchomości? Musisz być świadomym, że taka wycena mieszkania nie zawsze jest adekwatna bo narzędzia do wyceny domu nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena domów może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. U nas otrzymujesz dopasowaną wycenę domu Sulejów, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę domu Sulejów prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis razem z fotografiami, który potem udostępnimy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Sulejów, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem biegłego i część sprzedających z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów jest związana ze znacznym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, iż napotkasz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną cenę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Sulejów – przeglądnięcie ofert?

Popularnym wyjściem na określenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma lub internet. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą znacznie wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt małą wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Sulejów i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Sulejów jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Sulejów musi mieć gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną wycenę czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z racji sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Sulejów masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zyskując dzięki temu orientację jaką kwotę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button