Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Parczew – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Parczew określają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też opłat. Może być tak, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Parczew jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Parczew zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane należności lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że właściciele akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Parczew.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej korzystną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do rąk albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Parczew na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się okres sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz lub najemca nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone wskutek działania ognia albo wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem przyznanym w ramach spadku bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Parczew ustalana jest w oparciu o 10 różnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy kalkulatorów do określania ceny nieruchomości? Należy mieć świadomość, że taka wycena mieszkania nie zawsze jest miarodajna gdyż aplikacje do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena domów może być za duża przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę mieszkań Parczew, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Parczew przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który później prześlemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Parczew, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale biegłego i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą znaczny koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz kupca, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną sumę. W naszym skupie masz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Parczew – porównanie ofert?

Szybką metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić za niską cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą cenę, która zaś sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie bardzo ograniczone lub nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Parczew a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Parczew jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Parczew ma jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy też każdą oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych wydatków z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Parczew możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button