Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Świętochłowice – szybka i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Świętochłowice wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo opłat. Może się zdarzyć, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Świętochłowice jest niewystarczająco atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Świętochłowice zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, długi albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas załatwianie formalności może zająć najdłużej tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej lub poprzez przelew już w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi przy finalizacji transakcji. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić czas poszukiwania nabywcy, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Świętochłowice.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż formularz, by otrzymać wycenę domu Świętochłowice w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), użytkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz czy też lokator nie chcą opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone na skutek działania ognia lub powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem orzeczonym w wyniku spadku czy też po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na uniknięciu dodatkowych wydatków – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Świętochłowice ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do określania wartości domu? Musisz wiedzieć, że tego typu wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest rzetelna z uwagi na to, że aplikacje do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za duża przez co ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. U nas dostajesz adekwatną wycenę nieruchomości Świętochłowice, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Informacje do wycen domów

Wycenę domów Świętochłowice sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który następnie wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Świętochłowice, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz anons, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być dokonana przez rzeczoznawcę i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów jest związana z wysokim wydatkiem, a nie daje wcale gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zapłacić taką cenę. W naszej firmie masz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Świętochłowice – przejrzenie ofert?

Popularną metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety i internet. Należy jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacznie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką cenę, która znowósz spowoduje, że trudno będzie Ci znaleźć nabywcę. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Świętochłowice a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Świętochłowice jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Świętochłowice musi posiadać jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować którąś propozycję czy każdą oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Świętochłowice możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupujących na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button