Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Orzysz – natychmiastowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Orzysz wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może być tak, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Orzysz jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Orzysz uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami załatwianie formalności może potrwać najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem już w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Różnice te są efektem negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać należność dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zakwalifikować czas wyczekiwania na kupca, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Orzysz.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej korzystną i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Orzysz w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz rozeznanie jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie domem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz albo najemca nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone w wyniku pożaru czy też wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem przyznanym na drodze dziedziczenia bądź po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Orzysz wyliczona jest na podstawie 10 konkurencyjnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania ceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest adekwatna ponieważ narzędzia do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena domów może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. U nas dostajesz dedykowaną wycenę mieszkań Orzysz, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Orzysz prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który dalej przekażemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Orzysz, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz ofertę, ale nie masz rozeznania jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część sprzedających z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów generuje znaczny koszt, a nie masz żadnej pewności, iż napotkasz kupującego, który będzie chętny zaakceptować taką cenę. U nas dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Orzysz – przegląd ofert?

Innym rozwiązaniem na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety i internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć wartość mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką cenę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie albo nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Orzysz i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Orzysz jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Orzysz musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś propozycji czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Orzysz masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką sumę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button