Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowe – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Nowe określają faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Nowe jest niewystarczająco zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Nowe zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może zająć najdłużej 7 dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te są efektem negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Nowe.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę domu Nowe na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel lub najemca nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone wskutek działania ognia albo powodzi, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w ramach dziedziczenia czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Nowe określana jest w oparciu o dziesiątkę różnych ofert firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia programów do określania wartości domu? Należy być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdym razie jest adekwatna z racji tego, że kalkulatory do wyceny domu nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domów może być dużo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas masz indywidualną wycenę mieszkań Nowe, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę domu Nowe prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który dalej wyślemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Nowe, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i część sprzedających decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu jest związana z wysokim wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie chętny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Nowe – porównanie ofert?

Szybkim wyjściem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która z kolei sprawi, że trudno będzie Ci znaleźć kupującego. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Nowe a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Nowe zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena domów Nowe posiada jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś oferty czy wszystkie 10 oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych opłat z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Nowe masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupujących samodzielnie, ale mając dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button