Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kielce – błyskawiczna i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kielce określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy opłat. Może okazać się, że oglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Kielce jest za mało atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Kielce uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane należności bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może potrwać tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki albo na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika musisz wrzucić okres poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Kielce.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, aby dostać wycenę mieszkania Kielce w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz rozeznanie jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; były posiadacz czy też lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone w wyniku pożaru lub wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem nabytym na skutek odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na braku zbędnych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Kielce określana jest w oparciu o dziesięć niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania ceny nieruchomości? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena domu nie w każdej sytuacji jest rzetelna ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domu może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, aby ją przyjąć. U nas dostajesz dedykowaną wycenę mieszkania Kielce, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Dane do wycen domów

Wycenę domu Kielce sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który później przekażemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Kielce, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie masz pojęcia jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może być przygotowana przez biegłego i wiele sprzedających z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domu jest związana z niemałym kosztem, a nie masz wcale pewności, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną sumę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Kielce – analiza ogłoszeń?

Szybką metodą na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze przekładać się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za małą cenę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Kielce a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Kielce jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena domu Kielce musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej oferty czy całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę domu Kielce masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button