Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lipiany – natychmiastowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lipiany wskazują faktyczną cenę rynkową, za którą firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Lipiany jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Lipiany zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. problemowego lokatora, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może trwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymasz do ręki bądź przelewem od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi podczas finalizowania transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć należność dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika należy wrzucić czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Lipiany.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Lipiany w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Wydłużający się okres sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni właściciel bądź lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru czy też wody, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym na skutek spadku bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Lipiany wyliczona jest w oparciu o 10 różnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Szukasz programów do określania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie zawsze jest właściwa z uwagi na to, że narzędzia do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena mieszkań może być za wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie możesz liczyć na dopasowaną wycenę domów Lipiany, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Lipiany przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który później przekażemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Lipiany, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być dokonana przez biegłego i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak wiedzieć, że taka wycena domów jest związana z niemałym wydatkiem, a nie daje żadnej gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie skłonny zapłacić taką sumę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Lipiany – przeanalizowanie ogłoszeń?

Inną metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety i internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony kupców będzie bardzo ograniczone lub nawet zerowe. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Lipiany a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Lipiany jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Lipiany musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy wszystkie 10 odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z racji przygotowania ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Lipiany możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać kupujących samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button