Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Piechowice – natychmiastowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Piechowice zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie musisz bać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Piechowice jest niewystarczająco opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Piechowice zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. problemowego lokatora, długi czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami załatwianie formalności może zająć jedynie 7 dni, a należności otrzymasz gotówką lub poprzez przelew już w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi przy sprzedaży. Różnice te są rezultatem negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas wyczekiwania na kupca, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Piechowice.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż formularz, by dostać wycenę nieruchomości Piechowice na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu domu
 • odczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone w wyniku pożaru bądź powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem przyznanym w wyniku spadku lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Piechowice ustalana jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest rzetelna gdyż narzędzia do wyceny domów nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkania może być za duża przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas dostajesz dopasowaną wycenę domu Piechowice, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkania Piechowice ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz z fotografiami, który następnie prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Piechowice, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez specjalistę i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednak taka wycena domów jest związana z dużym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz kupującego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną cenę. W naszej firmie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Piechowice – analiza ogłoszeń?

Najłatwiejszym sposobem na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie przełożyć się na wartość mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie albo nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Piechowice a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Piechowice jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Piechowice musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę domu Piechowice możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupujących na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button