Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wadowice – natychmiastowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Wadowice wskazują faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz bać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też opłat. Może się zdarzyć, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Wadowice jest niewystarczająco zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Wadowice zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas załatwianie formalności może zająć jedynie siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź na konto już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że właściciele akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Wadowice.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby dostać wycenę domu Wadowice na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), użytkuje nie mając żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz bądź najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów lub innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone wskutek działania ognia lub wody, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem otrzymanym w wyniku dziedziczenia czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Wadowice wyliczona jest w oparciu o 10 konkurencyjnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz programów do określania wyceny mieszkania? Należy mieć świadomość, że taka wycena domów nie zawsze jest prawdziwa bo narzędzia do wyceny domów nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domów może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie masz spersonalizowaną wycenę mieszkania Wadowice, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Wadowice sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie udostępnimy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Wadowice, a Ty masz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i część oferujących decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu jest związana z dużym wydatkiem, a nie daje wcale pewności, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną cenę. W naszej firmie dostajesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Wadowice – przegląd ogłoszeń?

Innym sposobem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za małą wartość nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która z kolei spowoduje, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupca. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Wadowice a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Wadowice jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena nieruchomości Wadowice musi mieć jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć dowolną wycenę czy każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek wydatków z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Wadowice masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button