Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gołańcz – szybka i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie oszacowana w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Gołańcz zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą jednostki skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Gołańcz jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Gołańcz mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemowego lokatora, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas załatwianie formalności może trwać tylko siedem dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te są efektem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że sprzedający zgadzają się na kwoty zmniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić zapłatę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Gołańcz.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz należności do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Gołańcz na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz wiedzę na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel lub lokator nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Domy bez pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru lub wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem nabytym w wyniku odziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Gołańcz ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu niezależnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz aplikacji do ustalania wyceny nieruchomości? Musisz być świadomym, że tego typu wycena domu nie w każdym przypadku jest właściwa ponieważ kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, by ją zaakceptować. W naszej firmie otrzymujesz dedykowaną wycenę domu Gołańcz, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domu Gołańcz prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem z fotografiami, który następnie udostępnimy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Gołańcz, a Ty masz gwarancję, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez biegłego i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domów generuje znaczny koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, że napotkasz klienta, który będzie chętny zapłacić obliczoną sumę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Gołańcz – przejrzenie ogłoszeń?

Inną metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma albo internet. Musisz jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą cenę, która znowósz poskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać kupującego. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Gołańcz i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Gołańcz zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domów Gołańcz musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy wszystkie dziesięć oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Gołańcz możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button