Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lipno – ekspresowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lipno zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Lipno jest mniej opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Lipno uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć tylko tydzień, a należności otrzymasz gotówką bądź poprzez przelew od razu w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te są efektem negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że właściciele akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić kwotę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Lipno.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Lipno na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie wśród klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel albo najemca nie chcą opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek działania ognia bądź powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem nabytym w wyniku dziedziczenia bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Lipno kalkulowana jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy kalkulatorów do ustalania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdym razie jest adekwatna z racji tego, iż programy do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domu może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na indywidualną wycenę mieszkań Lipno, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domów Lipno przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który dalej przekażemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Lipno, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domów generuje znaczny wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną kwotę. U nas dostajesz podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Lipno – porównanie ogłoszeń?

Inną metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą kwotę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która z kolei sprawi, że ciężko będzie Ci wyszukać klienta. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Lipno a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Lipno jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena domu Lipno musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z którejś oferty czy wszelkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych wydatków z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Lipno możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką cenę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button