Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kunów – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Kunów określają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy opłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Kunów jest mniej atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kunów mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, długi albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może trwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy wrzucić czas poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Kunów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Kunów w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; były posiadacz bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru albo wody, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem orzeczonym na skutek odziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Kunów określana jest na bazie dziesiątki różnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania wyceny nieruchomości? Musisz mieć świadomość, że tego rodzaju wycena domu nie zawsze jest adekwatna z racji tego, iż kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkania może być za duża i niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, by ją przyjąć. U nas dostajesz dedykowaną wycenę mieszkań Kunów, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkania Kunów przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który dalej prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Kunów, a Ty masz pewność, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez eksperta i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Musisz jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domu wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje wcale pewności, że spotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Kunów – przeanalizowanie ofert?

Najłatwiejszym sposobem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze przełożyć się na cenę mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która znowósz poskutkuje tym, że trudno będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Kunów a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Kunów jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Kunów musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną wycenę czy też każdą oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu przygotowania wycen. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Kunów masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu świadomość jaką cenę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button