Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kalisz – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kalisz wskazują faktyczną wartość rynkową, za którą jednostki skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Kalisz jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Kalisz mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zakwalifikować np. problemowego lokatora, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może trwać najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką bądź przelewem od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te są wynikiem negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że sprzedający akceptują kwoty obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić czas oczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Kalisz.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę domu Kalisz w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaży domu
 • mieć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały czas sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (albo nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; były właściciel bądź najemca nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone wskutek pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w ramach spadku czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu funduszy i na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kalisz kalkulowana jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania ceny nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest rzetelna ponieważ programy do wyceny domu nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena mieszkań może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz adekwatną wycenę nieruchomości Kalisz, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Kalisz przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który później udostępnimy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Kalisz, a Ty zyskujesz pewność, że propozycje cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz ofertę, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może zostać dokonana przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających decyduje się na to. Wiedz jednak, że tego typu wycena domu wiąże się z dużym kosztem, a nie masz żadnej gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie gotowy zapłacić taką cenę. U nas masz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Kalisz – przejrzenie ofert?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma i portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą istotnie przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć kwotę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz spowoduje, że ciężko będzie Ci wyszukać kupca. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Kalisz i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Kalisz stanowi zobowiązanie do przyjęcia jakiejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena domu Kalisz musi zawierać jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy wszystkie odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Kalisz możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zyskując dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button