Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Żychlin – ekspresowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Żychlin zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Może być tak, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Żychlin jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Żychlin uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może zająć tylko siedem dni, a należności otrzymujesz gotówką albo na konto już w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że właściciele akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zakwalifikować okres oczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego okresu to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Żychlin.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, żeby otrzymać wycenę mieszkania Żychlin w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • zyskać satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie wśród klientów
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem orzeczonym na skutek spadku bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Żychlin kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Szukasz przeliczników do ustalania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest prawdziwa bo narzędzia do wyceny mieszkań nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz spersonalizowaną wycenę mieszkań Żychlin, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domów Żychlin przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który następnie przekażemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Żychlin, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie masz rozeznania jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez specjalistę i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domów pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie daje żadnej gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na taką cenę. W naszym skupie otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Żychlin – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najłatwiejszym wyjściem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma i portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacząco przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która z kolei sprawi, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Żychlin i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Żychlin stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jakiejś oferty?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena domów Żychlin musi mieć jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się przyjąć którąś wycenę czy całe dziesięć oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Żychlin możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką kwotę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button