Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Radziejów – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Radziejów zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Radziejów jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Radziejów zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, długi czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz gotówką albo przelewem już w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać opłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania należy wrzucić czas oczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Radziejów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Radziejów na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • odczuć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Przeciągający się czas sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie nieruchomością
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo chęć odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz czy też lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru lub wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem orzeczonym w ramach spadku albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na braku dodatkowych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Radziejów wyliczona jest w oparciu o 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do określania wyceny nieruchomości? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest adekwatna z racji tego, że narzędzia do wyceny mieszkania nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. W naszym skupie masz precyzyjną wycenę nieruchomości Radziejów, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Radziejów ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem wyślemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Radziejów, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i wiele osób decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domów wiąże się z dużym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny pewności, iż napotkasz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną sumę. W naszej firmie dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Radziejów – porównanie ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która z kolei sprawi, że zainteresowanie kupców będzie znikome bądź nawet zerowe. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Radziejów a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Radziejów jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena domów Radziejów musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy wszelkie odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Radziejów możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button