Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Podkowa Leśna – ekspresowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Podkowa Leśna zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Podkowa Leśna jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Podkowa Leśna zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te są efektem prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że sprzedający akceptują kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Podkowa Leśna.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij formularz, aby otrzymać wycenę domu Podkowa Leśna w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz orientację jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Możemy zagwarantować, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie wśród kupców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; były właściciel albo lokator nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek pożaru bądź powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem nabytym w drodze spadku albo po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na braku dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Podkowa Leśna wyliczona jest na bazie 10 niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia przeliczników do określania ceny nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że tego typu wycena domu nie w każdym przypadku jest rzetelna z uwagi na to, że przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena mieszkań może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz indywidualną wycenę domu Podkowa Leśna, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Podkowa Leśna sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który później wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Podkowa Leśna, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji jaką podać cenę za swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem eksperta i część sprzedających z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domu generuje duży koszt, a nie daje żadnej gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną cenę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Podkowa Leśna – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszym wyjściem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na cenę mieszkania. W efekcie możesz niechcący ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie klientów będzie znikome lub nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Podkowa Leśna a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Podkowa Leśna stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena domu Podkowa Leśna posiada gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną propozycję czy całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Podkowa Leśna możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button