Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Płoty – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Płoty wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz za pieniądze w formie gotówki. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Płoty jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Płoty zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, długi bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej lub na konto od razu w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele zgadzają się na kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać należność dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Płoty.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz należności do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, aby otrzymać wycenę nieruchomości Płoty w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Możemy obiecać, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • mieć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie wśród kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni właściciel lub lokator nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku kredytów lub innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z prawem otrzymanym na skutek dziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na uniknięciu dodatkowych wydatków – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Płoty ustalana jest na bazie dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Szukasz narzędzi do określania wyceny domu? Trzeba wiedzieć, że tego rodzaju wycena domów nie w każdym przypadku jest prawdziwa z racji tego, iż przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena mieszkań może być za duża i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, by ją przyjąć. W naszej firmie otrzymujesz adekwatną wycenę domu Płoty, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domów Płoty sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który później przekażemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Płoty, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz ofertę, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domu może być przygotowana przez rzeczoznawcę i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu generuje duży wydatek, a nie masz żadnej gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie chętny zapłacić taką kwotę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Płoty – analiza ofert?

Popularnym sposobem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety i internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze przekładać się na cenę nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie ustalić za niską cenę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie kupców będzie małe lub nawet go nie będzie. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Płoty a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Płoty jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Płoty ma jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować dowolną ofertę czy wszystkie 10 odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Płoty masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button