Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wieliczka – szybka i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Wieliczka wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Wieliczka jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Wieliczka zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew już w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te są wynikiem negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i doprowadzają do tego, że sprzedający zgadzają się na ceny zaniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zakwalifikować czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Wieliczka.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby otrzymać wycenę nieruchomości Wieliczka na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje lokal (albo nie zamieszkuje), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz bądź najemca nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia albo powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem przyznanym w ramach spadku bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Wieliczka ustalana jest w oparciu o 10 różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do określania wyceny nieruchomości? Musisz być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkania nie za każdym razem jest właściwa z uwagi na to, iż aplikacje do wyceny domu nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena domu może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszej firmie możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę mieszkania Wieliczka, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę mieszkań Wieliczka ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który potem wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Wieliczka, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale biegłego i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domu jest związana z dużym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie chętny zapłacić taką kwotę. W naszej firmie dostajesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Wieliczka – przeanalizowanie ofert?

Najłatwiejszym sposobem na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą istotnie przekładać się na cenę mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką kwotę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie wśród kupujących będzie bardzo ograniczone albo nawet go nie będzie. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Wieliczka a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Wieliczka zobowiązuje do przyjęcia jakiejś propozycji?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena domów Wieliczka musi posiadać gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej propozycji czy też każdą odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę domu Wieliczka masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać nabywców samodzielnie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button