Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gniewkowo – błyskawiczna i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie oszacowana na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Gniewkowo zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Gniewkowo jest mniej atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Gniewkowo uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może trwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki albo na konto już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że sprzedający akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba wrzucić okres wyczekiwania na kupca, który to czas często trwa nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego okresu to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Gniewkowo.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Gniewkowo w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; były właściciel lub najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia czy też powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w wyniku odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Gniewkowo określana jest po przeanalizowaniu 10 różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Szukasz aplikacji do ustalania wyceny mieszkania? Musisz mieć świadomość, że taka wycena domu nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż przeliczniki do wyceny mieszkań nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za duża i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, by ją przyjąć. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę mieszkań Gniewkowo, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Gniewkowo przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który potem udostępnimy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Gniewkowo, a Ty otrzymujesz pewność, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może być dokonana przez specjalistę i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednak taka wycena domów pociąga za sobą niemały koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną sumę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Gniewkowo – przeanalizowanie ogłoszeń?

Szybką metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić za małą kwotę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie albo nawet zerowe. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Gniewkowo a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Gniewkowo zobowiązuje do zaakceptowania którejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Gniewkowo musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się zaakceptować którąś propozycję czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Gniewkowo możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać kupców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button