Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pleszew – natychmiastowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pleszew zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Pleszew jest mniej atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Pleszew uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, długi czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć tylko siedem dni, a należności otrzymasz gotówką albo przelewem od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi podczas nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać opłatę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania musisz wrzucić okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Pleszew.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij formularz, by otrzymać wycenę mieszkania Pleszew w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz orientację na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaniu domu
 • odczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Przedłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie ze strony klientów
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz bądź najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru albo powodzi, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w ramach dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Pleszew określana jest po analizie 10 różnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy aplikacji do ustalania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domu nie za każdym razem jest rzetelna gdyż przeliczniki do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena domu może być za wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie otrzymujesz dedykowaną wycenę nieruchomości Pleszew, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkania Pleszew sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie przekażemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Pleszew, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez biegłego i wiele właścicieli z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domu jest związana z wysokim wydatkiem, a nie daje żadnej gwarancji, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną sumę. W naszym skupie otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Pleszew – analiza ogłoszeń?

Inną metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą istotnie przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która zaś zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć kupca. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Pleszew a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Pleszew stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena mieszkań Pleszew musi posiadać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej oferty czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych kosztów z racji sporządzenia wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Pleszew możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button