Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Radzyń Podlaski – natychmiastowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Radzyń Podlaski zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może się zdarzyć, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Radzyń Podlaski jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Radzyń Podlaski zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego najemcę, zadłużenie czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może zająć nie dłużej jak siedem dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo przelewem od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi w chwili finalizowania transakcji. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć kwotę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania należy zaliczyć czas poszukiwań kupca, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Radzyń Podlaski.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, aby otrzymać wycenę domu Radzyń Podlaski w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Przeciągający się okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego zezwolenia; były posiadacz bądź najemca nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia lub powodzi, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, budynki do zburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem nabytym w wyniku dziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Radzyń Podlaski określana jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy narzędzi do określania wyceny domu? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdym przypadku jest miarodajna bo przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkania może być za wysoka i trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie dostajesz indywidualną wycenę mieszkania Radzyń Podlaski, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkania Radzyń Podlaski sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Radzyń Podlaski, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem biegłego i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Musisz jednak wiedzieć, że tego typu wycena domu jest związana z dużym wydatkiem, a nie daje wcale pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną cenę. W naszej firmie możesz liczyć na podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Radzyń Podlaski – przeanalizowanie ogłoszeń?

Szybką metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety albo internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą w dużej mierze przełożyć się na cenę mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która zaś poskutkuje tym, że trudno będzie Ci zainteresować kupującego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Radzyń Podlaski a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Radzyń Podlaski zobowiązuje do zaakceptowania jednej oferty?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Radzyń Podlaski posiada jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej propozycji czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Radzyń Podlaski masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button