Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowa Słupia – natychmiastowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Nowa Słupia wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może okazać się, że oglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Nowa Słupia jest niewystarczająco atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Nowa Słupia uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować np. problemowego lokatora, długi czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może zająć nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej lub na konto od razu w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy nabycia. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i powodują, że właściciele wyrażają zgodę na ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zaliczyć czas poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Nowa Słupia.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Nowa Słupia na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży domu
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; poprzedni posiadacz albo najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia albo wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem orzeczonym w wyniku spadku lub po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Nowa Słupia ustalana jest na podstawie dziesiątki różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia narzędzi do określania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest rzetelna z uwagi na to, że kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena domów może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, by ją przyjąć. W naszej firmie otrzymujesz dedykowaną wycenę domów Nowa Słupia, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domów Nowa Słupia przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który potem prześlemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Nowa Słupia, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz anons, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale specjalisty i część sprzedających z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu wiąże się z dużym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na taką sumę. W naszym skupie otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Nowa Słupia – przejrzenie ofert?

Popularnym rozwiązaniem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś sprawi, że ciężko będzie Ci wyszukać kupującego. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Nowa Słupia a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Nowa Słupia jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkań Nowa Słupia musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś oferty czy całe dziesięć odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Nowa Słupia masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button