Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Poznań – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Poznań wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Poznań jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Poznań zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. kłopoty z lokatorem, nieuregulowane należności czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może zająć jedynie tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź przelewem od razu w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy realizacji transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji między stronami, które są nieuniknione i powodują, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zakwalifikować czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Poznań.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę domu Poznań na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Możemy obiecać, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni właściciel albo najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia lub wody, bez mediów, z trudnym dojazdem, budynki do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym na skutek odziedziczenia czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Poznań wyliczona jest na podstawie 10 konkurencyjnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu




Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy programów do określania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdym przypadku jest adekwatna bo aplikacje do wyceny domu nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkań może być za wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. U nas masz dedykowaną wycenę mieszkań Poznań, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domów Poznań sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie przekażemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Poznań, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz ofertę, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez specjalistę i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domów pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie daje żadnej pewności, iż znajdziesz klienta, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną cenę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Poznań – przeanalizowanie ofert?

Szybką metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą istotnie przekładać się na wartość nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć cenę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą kwotę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znacznie ograniczone lub nawet zerowe. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Poznań a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Poznań stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Poznań musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś wyceny czy całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę domu Poznań możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button