Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kluczbork – ekspresowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Kluczbork wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą firmy skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Kluczbork jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Kluczbork uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć nie więcej jak 7 dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki lub na konto już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres wyczekiwania na kupca, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Kluczbork.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki bądź poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Kluczbork w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy posiadacz czy też najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone w wyniku pożaru albo wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w drodze dziedziczenia czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Kluczbork ustalana jest po analizie dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Szukasz aplikacji do określania wyceny domu? Trzeba wiedzieć, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest adekwatna ponieważ aplikacje do wyceny nieruchomości nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkań może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz dopasowaną wycenę nieruchomości Kluczbork, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Kluczbork ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Kluczbork, a Ty masz pewność, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może zostać dokonana przez biegłego i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów wiąże się ze znacznym kosztem, a nie daje żadnej gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną kwotę. W naszej firmie dostajesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Kluczbork – przeanalizowanie ofert?

Innym wyjściem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety i serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za niską kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Kluczbork i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Kluczbork zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Kluczbork ma gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować jakąś propozycję czy całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Kluczbork masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button