Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zielona Góra – natychmiastowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Zielona Góra określają rzeczywistą wartość rynkową, za którą firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając należności w formie gotówki. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Zielona Góra jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Zielona Góra zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. problemy z lokatorem, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może zająć nie więcej jak 7 dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew od razu w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy nabycia. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania musisz wrzucić czas wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Zielona Góra.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij formularz, by dostać wycenę domu Zielona Góra w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz wiedzę ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Możemy obiecać, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • poczuć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub potrzeba odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były posiadacz lub lokator nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone na skutek działania ognia albo powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z udziałem nabytym w wyniku odziedziczenia czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Zielona Góra kalkulowana jest po przeanalizowaniu 10 konkurencyjnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Szukasz programów do określania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie zawsze jest rzetelna bo kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena nieruchomości może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. U nas masz adekwatną wycenę nieruchomości Zielona Góra, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Zielona Góra przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który potem wyślemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Zielona Góra, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale eksperta i część właścicieli decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów generuje wysoki koszt, a nie daje wcale gwarancji, iż napotkasz kupca, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Zielona Góra – porównanie ofert?

Szybkim wyjściem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma i portale ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która z kolei sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie bardzo ograniczone albo nawet zerowe. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Zielona Góra a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Zielona Góra jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Zielona Góra ma gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś propozycji czy każdą oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Zielona Góra masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać nabywców na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button