Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pruszków – błyskawiczna i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pruszków zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Pruszków jest niewystarczająco atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Pruszków zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. problemy z lokatorem, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas załatwianie formalności może potrwać tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką albo na konto już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi w momencie nabycia. Różnice te są efektem negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione i powodują, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny pomniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zakwalifikować okres oczekiwania na nabywcę, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Pruszków.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż formularz, by dostać wycenę nieruchomości Pruszków w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz orientację jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży domu
 • mieć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz albo lokator nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone na skutek pożaru czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem orzeczonym na skutek odziedziczenia bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pruszków ustalana jest na bazie 10 konkurencyjnych ofert firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy przeliczników do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena domu nie za każdym razem jest adekwatna gdyż kalkulatory do wyceny domów nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena domów może być za wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, by ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na precyzyjną wycenę domu Pruszków, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Pruszków przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który później przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Pruszków, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i część osób z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu jest związana z dużym kosztem, a nie masz żadnej gwarancji, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować taką sumę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Pruszków – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma i internet. Należy jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz spowoduje, że trudno będzie Ci zainteresować kupującego. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Pruszków i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Pruszków jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Pruszków ma gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować którąś ofertę czy też każdą odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Pruszków możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button