Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Żagań – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Żagań wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo opłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Żagań jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Żagań uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może potrwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej albo przelewem już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący rzeczywiście ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Rozbieżności te są rezultatem negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że sprzedający zgadzają się na ceny pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Żagań.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, by otrzymać wycenę nieruchomości Żagań na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć radość z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel albo najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone wskutek pożaru czy też wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem otrzymanym na skutek spadku czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Żagań wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz kalkulatorów do ustalania ceny domu? Należy wiedzieć, że tego typu wycena mieszkań nie za każdym razem jest adekwatna z uwagi na to, że programy do wyceny mieszkań nie uznają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkania może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, by ją przyjąć. U nas masz dopasowaną wycenę domów Żagań, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domu Żagań ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość i sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który następnie prześlemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Żagań, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale biegłego i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu generuje duży wydatek, a nie daje wcale gwarancji, że spotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. W naszym skupie dostajesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Żagań – przejrzenie ogłoszeń?

Popularnym sposobem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która z kolei sprawi, że ciężko będzie Ci zainteresować klienta. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Żagań a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Żagań jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena mieszkania Żagań ma gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej oferty czy wszystkie 10 odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji przygotowania propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Żagań możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać nabywców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button