Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Rymanów – szybka i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Rymanów określają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki za należności w formie gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Rymanów jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Rymanów uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, długi albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas załatwianie formalności może potrwać nie dłużej jak 7 dni, a należności otrzymujesz do ręki albo przelewem już w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi podczas finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający akceptują ceny zaniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować okres poszukiwania zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to również znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Rymanów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz należności do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę domu Rymanów w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz rozeznanie jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie wśród kupców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; były właściciel albo najemca nie chcą opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone na skutek działania ognia albo wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem otrzymanym na skutek spadku bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Rymanów kalkulowana jest po przeanalizowaniu 10 konkurencyjnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Chcesz skorzystać z pomocy programów do określania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdym razie jest prawdziwa gdyż przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena mieszkania może być zbyt wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. U nas dostajesz dedykowaną wycenę mieszkań Rymanów, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Rymanów prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz z fotografiami, który dalej wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Rymanów, a Ty zyskujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz anons, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale biegłego i wiele oferujących z tego korzysta. Musisz jednak mieć świadomość, że taka wycena domu generuje duży wydatek, a nie daje żadnej gwarancji, że spotkasz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na taką sumę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Rymanów – przeanalizowanie ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką cenę, która znowósz poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Rymanów i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Rymanów zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Rymanów ma jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy też wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych kosztów z racji sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Rymanów masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button