Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Siewierz – ekspresowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Siewierz zawierają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące są skłonne kupić nieruchomość od ręki za pieniądze w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Siewierz jest za mało intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Siewierz zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, długi lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może zająć jedynie 7 dni, a należności otrzymasz do ręki lub na konto od razu w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji między stronami, które są bardzo częste i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć czas wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to również spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Siewierz.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Siewierz w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Przedłużający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie nieruchomością
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel bądź najemca nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru lub powodzi, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem orzeczonym na skutek odziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Siewierz ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania wyceny mieszkania? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena mieszkania nie za każdym razem jest prawdziwa ponieważ kalkulatory do wyceny domów nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. W rezultacie wycena domów może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na indywidualną wycenę domów Siewierz, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę domu Siewierz przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który dalej prześlemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Siewierz, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów generuje duży koszt, a nie daje żadnej pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną cenę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Siewierz – porównanie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć wartość mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która z kolei spowoduje, że ciężko będzie Ci wyszukać nabywcę. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Siewierz a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Siewierz stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jakiejś oferty?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Siewierz musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy całe dziesięć odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Siewierz masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button