Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Annopol – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Annopol wskazują faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo opłat. Może okazać się, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Annopol jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Annopol zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład problemowego lokatora, zadłużenie albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas załatwianie formalności może zająć jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo na konto od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi przy nabycia. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić opłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres oczekiwania na kupca, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to również duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Annopol.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do ręki bądź poprzez szybki przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Annopol w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru lub powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem otrzymanym na drodze odziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Annopol kalkulowana jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz aplikacji do ustalania ceny domu? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest prawdziwa ponieważ przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena domu może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz indywidualną wycenę mieszkania Annopol, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę domu Annopol przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który później udostępnimy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Annopol, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem biegłego i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas dostajesz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Annopol – porównanie ofert?

Szybką metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety i internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz niechcący ustalić za małą wartość mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie małe albo nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Annopol a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Annopol stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena domów Annopol ma jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś wycenę czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Annopol masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jaką sumę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button