Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gniezno – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Gniezno określają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od ręki za należności w postaci gotówki. Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Gniezno jest niewystarczająco korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Gniezno zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, długi czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może trwać jedynie siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką bądź przelewem od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w momencie realizacji transakcji. Rozbieżności te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać należność dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Gniezno.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki lub poprzez szybki przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Gniezno na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od strapień i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie mieszka), użytkuje nie mając żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel albo najemca nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w wyniku odziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Gniezno kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesiątki konkurencyjnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy programów do określania ceny mieszkania? Należy być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest miarodajna ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domu może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszej firmie możesz liczyć na adekwatną wycenę domu Gniezno, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Gniezno przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też dotrzemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy opis wraz z fotografiami, który następnie przekażemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Gniezno, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może być przygotowana przez biegłego i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domów jest związana z wysokim wydatkiem, a nie daje wcale gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie chętny zapłacić taką cenę. W naszej firmie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Gniezno – analiza ogłoszeń?

Inną metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety czy też portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać klienta. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Gniezno i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Gniezno jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Gniezno zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy wszystkie dziesięć oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z racji przygotowania ofert. Zamawiając wycenę domu Gniezno możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button