Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jordanów – błyskawiczna i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Jordanów określają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Jordanów jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Jordanów mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, długi lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może trwać nie dłużej jak tydzień, a należności otrzymasz gotówką lub poprzez przelew od razu w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nieuniknione a które to powodują, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego okresu to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Jordanów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij formularz, żeby dostać wycenę nieruchomości Jordanów w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz czy też lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone w wyniku działania ognia czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym w ramach spadku bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Jordanów wyliczona jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy przeliczników do określania ceny domu? Musisz mieć świadomość, że taka wycena domów nie za każdym razem jest adekwatna ponieważ aplikacje do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być zbyt duża i niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas masz precyzyjną wycenę mieszkania Jordanów, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Jordanów prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który dalej wyślemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Jordanów, a Ty masz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez specjalistę i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie daje żadnej gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie skłonny zapłacić obliczoną cenę. W naszej firmie możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Jordanów – porównanie ogłoszeń?

Inną metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe różnice mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony kupców będzie znikome bądź nawet zerowe. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Jordanów i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Jordanów jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Jordanów zawiera gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować którąś wycenę czy też każdą odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Jordanów możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button