Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Drawsko Pomorskie – szybka i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Drawsko Pomorskie wskazują faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może okazać się, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Drawsko Pomorskie jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Drawsko Pomorskie mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. kłopoty z lokatorem, nieuregulowane należności bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może potrwać jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymasz do ręki lub na konto od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele zgadzają się na ceny pomniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres poszukiwań nabywcy, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Drawsko Pomorskie.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najbardziej korzystną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij formularz, aby otrzymać wycenę mieszkania Drawsko Pomorskie w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru bądź wody, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem orzeczonym w wyniku dziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Drawsko Pomorskie ustalana jest po przeanalizowaniu 10 konkurencyjnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz kalkulatorów do określania wartości nieruchomości? Należy wiedzieć, że taka wycena domów nie zawsze jest rzetelna gdyż kalkulatory do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena nieruchomości może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz dopasowaną wycenę mieszkania Drawsko Pomorskie, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę domu Drawsko Pomorskie przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Drawsko Pomorskie, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez biegłego i wiele oferujących z tego korzysta. Musisz jednak wiedzieć, że tego typu wycena domu jest związana z niemałym wydatkiem, a nie daje żadnej pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną kwotę. W naszym skupie dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Drawsko Pomorskie – przeglądnięcie ogłoszeń?

Innym rozwiązaniem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie ustalić za małą cenę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką kwotę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie wśród kupujących będzie niewielkie albo nawet zerowe. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Drawsko Pomorskie i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Drawsko Pomorskie jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena domów Drawsko Pomorskie zawiera jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z którejś oferty czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowania wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Drawsko Pomorskie możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button