Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kruszwica – szybka i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kruszwica wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Kruszwica jest za mało opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Kruszwica uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami załatwianie formalności może trwać jedynie tydzień, a należności otrzymasz gotówką albo przelewem od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas oczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to również spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Kruszwica.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej korzystną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, by dostać wycenę nieruchomości Kruszwica na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • świadomie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo potrzeba odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; były właściciel czy też najemca nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte na skutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek pożaru bądź powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem nabytym w drodze spadku bądź po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Kruszwica kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy aplikacji do określania ceny mieszkania? Musisz być świadomym, że taka wycena domu nie za każdym razem jest prawdziwa bo przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być zbyt duża przez co trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę mieszkania Kruszwica, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę domów Kruszwica sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który potem przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Kruszwica, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu jest związana z niemałym wydatkiem, a nie daje żadnej gwarancji, że napotkasz kupującego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Kruszwica – przeglądnięcie ofert?

Popularnym wyjściem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą kwotę, która z kolei spowoduje, że trudno będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Kruszwica i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Kruszwica stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Kruszwica posiada gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej propozycji czy też każdą odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Kruszwica możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button