Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dolsk – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Dolsk wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Dolsk jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Dolsk zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego najemcę, zadłużenie albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może zająć nie dłużej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki albo poprzez przelew od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi podczas nabycia. Różnice te są efektem negocjacji między stronami, które są bardzo częste a które to powodują, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty niższe nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania należy wrzucić okres wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Dolsk.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Dolsk w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; były właściciel albo lokator nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia albo powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem nabytym na drodze dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Dolsk wyliczona jest w oparciu o dziesięć różnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Szukasz programów do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny nieruchomości nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena domu może być za duża i niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, by ją zaakceptować. U nas masz spersonalizowaną wycenę mieszkań Dolsk, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Dolsk sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który później przekażemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Dolsk, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może być dokonana przez eksperta i część osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów wiąże się z dużym kosztem, a nie masz wcale pewności, iż napotkasz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Dolsk – przejrzenie ogłoszeń?

Popularną metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety albo internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie kupców będzie małe lub nawet zerowe. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Dolsk i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Dolsk jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Dolsk musi posiadać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej propozycji czy wszelkie oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych opłat z racji przygotowanych ofert. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Dolsk masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupców na własną rękę, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button