Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zdzieszowice – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Zdzieszowice zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy dopłat. Może okazać się, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Zdzieszowice jest za mało zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Zdzieszowice zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemowego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może trwać nie więcej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki bądź przelewem od razu w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi w chwili realizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać zapłatę dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to także znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Zdzieszowice.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Zdzieszowice na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone w wyniku działania ognia bądź wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem przyznanym na drodze odziedziczenia bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Zdzieszowice określana jest na podstawie dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Szukasz programów do ustalania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena domów nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż narzędzia do wyceny mieszkań nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na dedykowaną wycenę mieszkań Zdzieszowice, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Zdzieszowice przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz z fotografiami, który dalej wyślemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Zdzieszowice, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz ofertę, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być dokonana przez rzeczoznawcę i część właścicieli decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie chętny zaakceptować obliczoną kwotę. U nas masz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Zdzieszowice – przeglądnięcie ofert?

Najłatwiejszym sposobem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie wśród kupców będzie niewielkie bądź nawet zerowe. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Zdzieszowice i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Zdzieszowice stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena mieszkania Zdzieszowice zawiera jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś oferty czy wszystkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Zdzieszowice masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button