Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Żabno – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Żabno zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne kupić nieruchomość od ręki przekazując należności w formie gotówkowej. Nie musisz bać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Żabno jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Żabno mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, nieuregulowane należności bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej 7 dni, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto już w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele przystają na kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić okres poszukiwań kupca, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to także spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. Do 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Żabno.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Żabno w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży domu
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; były posiadacz czy też najemca nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru czy też wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem przyznanym w wyniku odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy oraz na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Żabno kalkulowana jest w oparciu o 10 niezależnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Poszukujesz programów do ustalania wyceny mieszkania? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest prawdziwa bo kalkulatory do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena domu może być za duża i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. W naszym skupie dostajesz dedykowaną wycenę nieruchomości Żabno, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domu Żabno przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis razem z fotografiami, który dalej prześlemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Żabno, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem specjalisty i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów pociąga za sobą znaczny koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, że znajdziesz kupca, który będzie skłonny zapłacić obliczoną kwotę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Żabno – porównanie ogłoszeń?

Inną metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą cenę, która z kolei poskutkuje tym, że trudno będzie Ci zainteresować klienta. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Żabno i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Żabno jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Żabno musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś oferty czy każdą odrzucić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę domu Żabno masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką sumę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button