Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ząbki – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Ząbki zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Ząbki jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Ząbki uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład problemowego lokatora, długi czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może trwać tylko 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki bądź przelewem od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i sprawiają, że właściciele akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania należy wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to też spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Ząbki.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, aby dostać wycenę nieruchomości Ząbki w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; wcześniejszy właściciel albo najemca nie chcą opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia bądź powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem orzeczonym na skutek dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na braku zbędnych wydatków – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Ząbki wyliczona jest na podstawie dziesięciu konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy kalkulatorów do określania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest adekwatna bo kalkulatory do wyceny mieszkania nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domów może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. W naszym skupie masz precyzyjną wycenę mieszkania Ząbki, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domu Ząbki prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który potem wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Ząbki, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem biegłego i wiele oferujących decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów wiąże się ze znacznym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zapłacić taką cenę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Ząbki – przeanalizowanie ofert?

Szybką metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma albo internet. Musisz jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą istotnie wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić zbyt małą wartość mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która z kolei sprawi, że ciężko będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Ząbki a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Ząbki stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena domów Ząbki zawiera jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć którąś wycenę czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych wydatków z racji przygotowania wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Ząbki możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button