Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pilawa – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Pilawa określają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo opłat. Może okazać się, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Pilawa jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Pilawa zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, zadłużenie czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymasz do ręki albo poprzez przelew od razu w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te są wynikiem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że sprzedający zgadzają się na kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować okres oczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to również znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Pilawa.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, aby otrzymać wycenę nieruchomości Pilawa w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje lokal (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; były posiadacz lub najemca nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru lub powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem nabytym na skutek spadku lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pilawa wyliczona jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdym razie jest właściwa z racji tego, iż narzędzia do wyceny nieruchomości nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena domu może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę nieruchomości Pilawa, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Pilawa przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który następnie przekażemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Pilawa, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz ofertę, ale nie masz rozeznania jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez rzeczoznawcę i wiele właścicieli decyduje się na to. Trzeba jednak być świadomym, że taka wycena domu generuje duży koszt, a nie daje żadnej gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić obliczoną sumę. U nas masz podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Pilawa – przejrzenie ogłoszeń?

Szybkim wyjściem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacznie wpływać na wartość nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony klientów będzie małe bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Pilawa i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Pilawa jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Pilawa musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy wszelkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania ofert. Zamawiając wycenę domu Pilawa masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button