Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jarosław – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Jarosław określają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Jarosław jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Jarosław uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, zadłużenie albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cała sprzedaż może trwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący rzeczywiście ponosi przy nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że sprzedający akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba wrzucić okres poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Jarosław.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę nieruchomości Jarosław na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • zyskać satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy posiadacz lub lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek działania ognia bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem nabytym w wyniku odziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na braku dodatkowych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Jarosław określana jest na bazie dziesięciu konkurencyjnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy aplikacji do ustalania wartości mieszkania? Musisz być świadomym, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest rzetelna ponieważ aplikacje do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena domów może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz spersonalizowaną wycenę domu Jarosław, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę domów Jarosław ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis wraz z fotografiami, który dalej prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Jarosław, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Trzeba jednak być świadomym, że taka wycena domu pociąga za sobą znaczny koszt, a nie masz żadnej gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną sumę. W naszym skupie dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Jarosław – porównanie ogłoszeń?

Popularną metodą na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety albo internet. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą znacznie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie kupców będzie małe lub nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Jarosław i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Jarosław stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Jarosław posiada jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć którąś ofertę czy też każdą odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Jarosław możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button