Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jawor – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Jawor określają faktyczną cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz za pieniądze w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Jawor jest mniej korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Jawor zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, zadłużenie lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może zająć jedynie siedem dni, a należności otrzymasz do ręki lub na konto już w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że właściciele przystają na kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zaliczyć okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Jawor.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk albo poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę domu Jawor w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz orientację jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz albo lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone w wyniku działania ognia bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem nabytym w wyniku spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Jawor ustalana jest po analizie dziesięciu różnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Szukasz przeliczników do określania wartości nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że tego rodzaju wycena domów nie zawsze jest prawdziwa gdyż narzędzia do wyceny mieszkania nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na adekwatną wycenę mieszkań Jawor, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Jawor przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz z fotografiami, który potem wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Jawor, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz anons, ale nie masz rozeznania jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez specjalistę i część sprzedających z tego korzysta. Musisz jednak mieć świadomość, że taka wycena domu pociąga za sobą znaczny koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować taką cenę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Jawor – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą znacznie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie znikome bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Jawor i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Jawor jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Jawor zawiera jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej propozycji czy każdą odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Jawor masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button