Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Obrzycko – ekspresowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Obrzycko zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od zaraz przekazując pieniądze w postaci gotówkowej. Nie musisz bać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Obrzycko jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Obrzycko mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może trwać najdłużej tydzień, a należności otrzymasz do ręki bądź na konto już w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to powodują, że sprzedający akceptują kwoty niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć należność dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Obrzycko.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż formularz, by otrzymać wycenę mieszkania Obrzycko na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub potrzeba odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były posiadacz czy też najemca nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru czy też wody, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z udziałem orzeczonym w ramach odziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Obrzycko określana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia programów do określania ceny mieszkania? Musisz być świadomym, że taka wycena mieszkania nie w każdym razie jest adekwatna ponieważ programy do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domu może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę domu Obrzycko, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Obrzycko sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który dalej przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Obrzycko, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem eksperta i część osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów generuje znaczny koszt, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz kupca, który będzie chętny zaakceptować taką cenę. W naszej firmie dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Obrzycko – przeanalizowanie ofert?

Inną metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze przełożyć się na wartość nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie bardzo ograniczone bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Obrzycko a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Obrzycko jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Obrzycko musi mieć gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś propozycji czy też wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych kosztów z racji przygotowania propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Obrzycko masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button