Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kowal – natychmiastowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kowal określają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo opłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Kowal jest za mało intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Kowal uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może trwać nie dłużej jak tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew już w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że sprzedający akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Kowal.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, by dostać wycenę mieszkania Kowal w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży domu
 • odczuć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Przedłużający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i konieczność pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel bądź najemca nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru lub wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w wyniku odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Kowal określana jest po przeanalizowaniu 10 różnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania wartości domu? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie zawsze jest adekwatna ponieważ przeliczniki do wyceny domu nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, by ją przyjąć. W naszej firmie dostajesz indywidualną wycenę domu Kowal, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Kowal prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który potem wyślemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Kowal, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę i wiele osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów wiąże się z wysokim wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną kwotę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Kowal – analiza ogłoszeń?

Szybką metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą istotnie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie bardzo ograniczone lub nawet go nie będzie. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Kowal a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Kowal jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Kowal musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć dowolną wycenę czy każdą oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych wydatków z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Kowal możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button