Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Biały Bór – błyskawiczna i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Biały Bór zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Biały Bór jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Biały Bór uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. kłopoty z najemcą, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może trwać najdłużej 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki albo przelewem już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi przy nabycia. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że właściciele zgadzają się na ceny niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy wrzucić czas poszukiwania kupca, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego czasu to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Biały Bór.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki albo poprzez szybki przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę domu Biały Bór w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; były posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone w wyniku działania ognia lub powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem przyznanym w wyniku odziedziczenia bądź po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Biały Bór określana jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Szukasz programów do określania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie w każdym razie jest właściwa z racji tego, iż przeliczniki do wyceny mieszkania nie uznają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena nieruchomości może być za duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz indywidualną wycenę domów Biały Bór, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domów Biały Bór ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość i sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który potem udostępnimy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Biały Bór, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i część sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domów wiąże się z dużym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny pewności, że napotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować taką cenę. W naszym skupie masz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Biały Bór – analiza ogłoszeń?

Popularnym rozwiązaniem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za niską cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Biały Bór i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Biały Bór jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domu Biały Bór posiada gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć jakąś propozycję czy wszystkie dziesięć odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych wydatków z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę domu Biały Bór masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button