Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Turek – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Turek wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz bać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Turek jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Turek zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z lokatorem, długi czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cała sprzedaż może potrwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej lub przelewem od razu w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te są wynikiem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć czas oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Turek.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Turek w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel lub lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru bądź wody, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem nabytym w wyniku dziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na braku zbędnych wydatków – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Turek kalkulowana jest na podstawie 10 konkurencyjnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Chcesz skorzystać ze wsparcia programów do określania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie zawsze jest miarodajna bo aplikacje do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena mieszkań może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na indywidualną wycenę domów Turek, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Turek przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który później udostępnimy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Turek, a Ty zyskujesz pewność, że oferty cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale eksperta i część osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu generuje niemały wydatek, a nie masz wcale pewności, iż napotkasz kupującego, który będzie chętny zaakceptować taką cenę. W naszej firmie masz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Turek – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszym wyjściem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacznie przekładać się na wartość mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która znowósz sprawi, że ciężko będzie Ci wyszukać klienta. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Turek a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Turek jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Turek ma gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś propozycji czy całe 10 oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę domu Turek możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button