Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gliwice – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Gliwice określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub dopłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Gliwice jest mniej korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Gliwice uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może trwać najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi podczas realizacji transakcji. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać należność dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować okres poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego czasu to też spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Gliwice.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Gliwice na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaży domu
 • poczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz bądź najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku działania ognia czy też powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem nabytym na skutek dziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Gliwice ustalana jest na bazie dziesiątki różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do określania wartości domu? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie zawsze jest właściwa bo narzędzia do wyceny domu nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkania może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz indywidualną wycenę mieszkania Gliwice, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domu Gliwice przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który później prześlemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Gliwice, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale biegłego i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie masz żadnej gwarancji, że napotkasz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną sumę. W naszej firmie masz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Gliwice – porównanie ofert?

Szybkim rozwiązaniem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety i internet. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie lub nawet zerowe. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Gliwice i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Gliwice jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Gliwice ma gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy każdą odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę domu Gliwice możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button